Ahşap Fuar Standı

Bu gün bir firmanın en iyi tanıtım araçlarından biri de fuarlardır. Fuarlar sizi hem müşterilerinize doğrudan ulaştıran, hem de rakipleriniz ile dirsek teması sağlamanıza olanak sağlayan önemli etkinliklerdir. Yani tabir-i caizse kendinizi dosta düşmana gösterebileceğiniz en önemli yerlerden biri. Bunun için de sizin imajınızı en iyi temsil edecek ve oluşturacak, firmanızın görünen yüzü olacak bir fuar standı.

Fuar standları, yüz binlerce insanı kendisine çekecek ve firmanız için ilk izlenimi oluşturacak çok önemli araçlardır. Bu nedenle göz ardı edilemez. Genel olarak fuarlarda kullanılan standlar ahşap fuar standıdır. Bunlar genel olarak tek kullanımlık olup, firmanızı en iyi temsil edecek tasarıma sahip olurlar.

Ahşap fuar standları genel olarak iki türlü üretilirler. Birinci tür standlarda sadece Suntalam kullanılır. Bu türün en iyi avantajı oldukça hızlı kurulması ve herhangi bir boya vs. gerektirmemesidir. Bu da çok kısa süre içerisinde standınızı hazır hale getirir. Bu acil ve hızlı olunması durumlarda oldukça işe yarar. Fakat bazı dezavantajları da vardır. Örneğin kurulum yapıldıktan sonra birleşim yerleri çizgi olarak görülür. Bu da çok hoş bir görünüm değildir. Bu nedenle kurumsal firmaların zorunda kalmadıkça kullanmadıkları bir türdür.

Bir diğer ahşap fuar standı türü sunta ve boya ile yapılandır. Diğerine oranla daha uzun zamanda hazırlanır. Çünkü sunta üzerine alçı çekerek onun kuruması ve başka işçilik gerektiren durumları olduğu için, hazırlanması daha fazla zaman alır. Zamanın uzunluğu teknik detayların yoğunluğuna bağlı olarak değişir. Bu da zaman ile doğru orantılı olarak daha güzel bir görünüme sahip olması anlamına gelir. Diğer stantta olduğu gibi birleşim yerlerinde herhangi bir çizgi olmaz ve daha kusursuz bir tasarıma sahiptir.

Bir Cevap Yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

clearPost Comment